People

  • Clear filters
people search by: B%

CATEGORY
CONTACT_EMAIL
DIVISION
EXTENSION_NUMBER
IPEXTENSION_NUMBER
SIPEXTENSION_NUMBER
OFFICE_NUMBER
PROJECTS
CLOSER
Ballester, Otger otger@ifae.es +34 931702704 108393
Balza, Marta mbalza@ifae.es +34 93 150 3155 107966
Blanch, Òscar blanch@ifae.es +34 93 172 0689 108294
Boix, Joan jboix@ifae.es +34 93 176 3972 108897
Bosch, Joaquim qbosch@ifae.es + 34 93 170 27 24 108413
Bosman, Martine bosman@ifae.es +34 93 172 0688 108293
Bourguille, Bruno bbourguille@ifae.es

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per a millorar els nostres serveis mitjançant l’anàlisi dels seus hàbits de navegació. Si continua navegant, considerem que n’accepta el seu ús. Pot canviar la configuració o obtenir més informació a la nostra "política de Cookies".

Accepto les cookies d'aquest lloc.